GICOR

architektura miejska

Żeliwne: Ławki, kraty i osłony drzew, kosze, słupki

PRODUKTY

ŁAWKI

OSŁONY DRZEW

KOSZE

SŁUPKI

*Cała oferta dostępna jest w naszym katalogu produktowym.

Architektura miejska

Prezentujemy nasze klasyczne wyroby z żeliwa m.in.: ławki, kraty i osłony drzew, kosze oraz słupki, stosowane głównie dla wprowadzenia porządku w przestrzeni publicznej. Pozwalają w praktyczny sposób, funkcjonować pieszym, rowerzystom i kierowcom pojazdów. Oddzielają oraz chronią ich przestrzenie, jednocześnie nie są ekspansywnym elementem architektury. Nasze produkty żeliwne doskonale potrafią wkomponować się w miejskie otoczenie pozostając prawie niezauważone.

W ofercie firmy GICOR znajdą Państwo szeroki wybór nóg żeliwnych do ławek ogrodowych, parkowych i miejskich. Kraty i osłony drzew wykonane z odlewu żeliwnego, idealnie komponują się z chodnikiem miejskim, zapewniają ochronę oraz nieprzerwany dostęp do wody dla rosnących drzew. Jako producent słupków jesteśmy w stanie przygotować produkt do montażu z łańcuchami, linami lub rurami łączącymi poszczególne słupki. Naszą ofertę dodatkowo wzbogaciliśmy o żeliwne stojaki rowerowe w klasycznym stylu, a także żeliwne kosze miejskie.

 
Słupki żeliwne

Miejsca, gdzie Żeliwna architektura miejska najczęściej znajduje zastosowanie:

  • miasta
  • parki
  • skwery
  • promenady
  • bulwary
  • przystanki autobudowe
  • place zabaw

Żeliwo jest WIECZNE

Materiał z którego tworzymy dla Państwa przedmioty jest szlachetny i skutecznie opiera się działaniom czasu. Dobrze zabezpieczone elementy żeliwne są odporne na warunki atmosferyczne i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Kolejne pokolenia z powodzeniem będą korzystać z ponadczasowych wzorów, które doskonale komponują się z przestrzenią miast i ogrodów.