GICOR

OŚWIETLENIE

Żeliwne: lampy ogrodowe, lampy parkowe, lampy uliczne oraz kinkiety

PRODUKTY

Żeliwne lampy wysokie

LAMPY WYSOKIE

Żeliwne oświetlenie

LAMPY NISKIE

Żeliwne kinkiety

KINKIETY

*Cała oferta dostępna jest w naszym katalogu produktowym.

OŚWIETLENIE żeliwne

Nasze odlewy żeliwne, wytwarzane według dziewiętnastowiecznych wzorów z powodzeniem odnajdują się w zabytkowych przestrzeniach miast i parków. Produkcję opieramy na klasycznych formach, a nasze lampy żeliwne, równie dobrze wyglądają we współczesnych ogrodach i przestrzeniach miejskich, nadając im niepowtarzalny sznyt i prestiż.

W swojej ofercie posiadamy m. in.: lampy ogrodowe, lampy parkowe, lampy uliczne oraz kinkiety wykonane całkowicie z żeliwa. Z wielką pasją produkujemy klasyczne i stylowe latarnie i kinkiety żeliwne, które uwydatniają niepowtarzalny urok ogrodów, parków oraz miejskich ulic.
 

Klasyczne wzory nadają historycznego rysu przestrzeni publicznej. Potrafią stworzyć magiczną atmosferę w Twoim ogrodzie.

 
Żeliwne oświetlenie

Miejsca, gdzie lampy Żeliwne najczęściej znajdują zastosowanie:

  • parki, place zabaw
  • ogrody, domy jednorodzinne
  • przystanki autobusowe
  • deptaki, chodniki
  • parkingi, obiekty handlowe, przemysłowe

Czy wiesz, że?

Szkice, których użyliśmy w katalogu, to oryginalne rysunki techniczne naszych produktów, kreślone ręcznie w latach 90. Od tamtej pory możliwości projektowania zmieniły się diametralnie. My również w inny sposób patrzymy teraz na proces powstawania naszych produktów. Aktualnie korzystamy z nowoczesnych technik projektowania. Nasza modelarnia opiera się głównie o CAD i RE, mimo tego często wracamy do dokumentacji źródłowej.

 
 
Gicor - odlewnia żeliwa - szkic