GICOR

architektura miejska

Żeliwne: Ławki, kraty i osłony drzew, kosze, słupki

PRODUKTY

ŁAWKI

OSŁONY DRZEW

KOSZE

SŁUPKI

*Cała oferta dostępna jest w naszym katalogu produktowym.

Architektura miejska

Dobrze zaprojektowana przestrzeń publiczna odpowiada potrzebom ludzi. Elementy małej architektury są narzędziami, dzięki którym możemy wyznaczać miejskie szlaki, dbać o porządek, oraz kondycję zielonych przestrzeni. To również dzięki nim celebrujemy życie społeczne w parkach, czy na  bulwarach. Porządnie zaprojektowana przestrzeń miejska jest kluczem do dobrego funkcjonowania jego mieszkańców.

Żeliwo szare w przestrzeni miejskiej wygląda bardzo szlachetnie. Jest materiałem trwałym i odpornym na warunki atmosferyczne. My w tej kategorii produktów mamy ławki, kraty, osłony drzew, żeliwne kosze oraz słupki, a także stojaki rowerowe. Wszystkie nasze produkty są oparte na oryginalnych klasycznych wzorach i przygotowane do montażu.


Słupki żeliwne

Miejsca, gdzie Żeliwna architektura miejska najczęściej znajduje zastosowanie:

Żeliwo jest WIECZNE

Materiał z którego tworzymy dla Państwa przedmioty jest szlachetny i skutecznie opiera się działaniom czasu. Dobrze zabezpieczone elementy żeliwne są odporne na warunki atmosferyczne i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Kolejne pokolenia z powodzeniem będą korzystać z ponadczasowych wzorów, które doskonale komponują się z przestrzenią miast i ogrodów.