GICOR

ogrodzenia i balustrady

Żeliwne: tralki, groty, ogrodzenia, balustrady

PRODUKTY

TRALKI

GROTY

*Cała oferta dostępna jest w naszym katalogu produktowym.

OGRODZENIA I BALUSTRADY ŻELIWNE

Zaletą balustrad żeliwnych jest to, że świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Zastosowanie elementów żeliwnych we wnętrzach może pomóc nam zdefiniować styl. Szczególnie jeśli dobrze czujemy się w klimacie industrialnym, czy loftowym – wtedy możemy wykorzystać surowe żeliwne formy. Jeśli odpowiada nam styl rustykalny, albo dobrze czujemy się w przestrzeniach historycznych, lub zabytkowych wtedy ozdobne odlewy żeliwne jako elementy przestrzeni pomogą nam odtworzyć taką atmosferę.

Jeśli zastosujemy ogrodzenia i balustrady żeliwne marki GICOR na zewnątrz, to z powodzeniem możemy komponować je z innymi materiałami, takimi jak kamień, beton, stal, czy drewno. Nadrzędną cechą elementów żeliwnych, które możemy stosować na zewnątrz jest ich wytrzymałość. Nasze ogrodzenia wykonujemy z żeliwa najwyższej jakości, dodatkowo każdy element malujemy proszkowo, co sprawia że nasze produkty są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe takie jak: deszcz, śnieg oraz gwałtowne zmiany temperatur. 


Miejsca, gdzie ŻeliwnE OGRODZENIA I BALUSTRADY najczęściej znajduje zastosowanie:

Żeliwo jest EKO

W porównaniu do innych surowców takich jak plastik, stal i aluminium – żeliwo zostawia niski ślad węglowy. Proces produkcyjny elementów żeliwnych opiera się na złomie oraz metalu pochodzącym z recyklingu prawie w 100%. Po wielu latach użytkowania możemy przetworzyć żeliwo ponownie, wykorzystując w pełni jego potencjał.